Výhra po takmer 2 mesiacoch

11.06.2014 14:02

V nedeľu dokázalo naše A-mužstvo získať 3 body po takmer dvoch mesiacoch. Posledný krát vyhrali 13.4. doma proti Hrabkovu 7:1. Dorastencom a žiakom sa nedarilo.

Žiaci cestovali značne oslabený do Ostrovan, ktorý by si výhrou zaistili postup do 1. triedy. Tak sa aj stalo a domáci deklasovali našich vysoko 17:1. Gól hostí strelil Erik Pažin. Žiaci sa predstavia ešte v jednom stretnutí a to doma 14.6. v dohrávke proti Demjate.

Dorast hostil Uzovce a lúčil sa so zlou sezónou, v ktorej získal iba 3 body. Uzovce deklasovali našich dorastencov 0:6. Štatistiky zo sezóny budu zverejnené po skončení všetkých zápasov našich mužstiev.

A-mužstvo odohralo posledný zápas v sezóne na domácom ihrisku. V nedeľu privítali doma Ovčie. Pred 80 divákmi sa naši dokázali presadiť až 5-krát ! Už v 8 minúte naši prehrávali 0:1. No 8 minút do konca polčasu dokázal vyrovnať Jakub Vojtek. V druhom polčase to už bolo v réžii našich chlapcov. Za 10. minút strelili 3 góly. Najprv sa dvakrát presadil Martin Kmec a po nom skóroval aj Ondrej Jusko. Hostia dokázali znížiť na 4:2 a v poslednej minúte upravil na 5:2 svojim druhým gólom Jusko. V poslednom kole naši odcestujú do Chmeľova.