Upršaný víkend bez bodov

21.05.2014 14:15

Počas uplynulého víkendu sa odohralo iba jedno z plánovaných troch domácich stretnutí. Kvóli zlým poveternostným podmienkam Obfz odložil všetky stretnutia žiakov aj dorastu, ktoré sa odohrajú v náhradných termínoch.

A-mužstvo svoj zápas v nedeľu odohralo proti Sedliciam, no radšej by na ten zápas rýchlo zabudli. V prvom polčase hostia strelili našim až 4 góly. Cez polčas sa naši vzchopili a po lepšom výkone dokázali streliť pred početnou kulisou aspoň 2 góly. V závere ešte nepremenil pokutový kop po faule na prenikajúceho Kmeca Aleš Jílek. Konečný stav tak bol 2:4. Góly za domácich strelili Martin Kmec a Aleš Jílek. V nasledujúcom kole našo cestujú do Kokošoviec.

Dorast sa predstaví doma, kde privíta Šarišské Dravce a žiaci cestujú do nedalekej Terňe.