Po dvoch rokoch výhra vonku

02.06.2015 12:06

V nedeľu ukončilo A-mužstvo nelichotivú sériu bez víťazstva na ihrisku súpera. Naposledy sa tak stalo v sezóne 2012/2013 v poslednom 22. kole, keď Tulčík vyhral vo Svini 1:2.

V oklieštenej zostave vyhrali v Drienovskej novej Vsi rozdielom triedy 0:3. Už v 16. minúte otvoril skóre svojim prvým gólom v sezóne Lukáš Tomaščík. V 65. minúte po faule na Chromeka ukázal rozhodca na biely bod. Loptu si vzal kapitán J. Seman a zvýšil na 0:2. Zápas sa už prakticky dohrával. Päť minút pred  koncom zápasu dostal Ondrej Jusko loptu na vlastnej polovici a 70 metrovým sólom sa dostal až pred brankára a upravil konečné skóre na 0:3.

V zápase chýbali M. Kmec, J. Kmec, Pastyrčák, Jílek..

Zostava: Giňovský - Mikloš, Seman(C), M. Tomaščík, Jusko - L. Tomaščík, Vojtek, Valiček, Lipka - Rákoš, Chromek

Tulčík je tak už 4 zápasy bez prehry 3-1-0 13:5.

V nasledujúcom už predposlednom kole hráme doma proti poslednému Hrabkovu. Kedže v poslednom kole hráme vonku tak v nedeľu to bude posledný domáci zápas sezóny.