Návraty k nedeli ...

16.08.2014 17:49

V nedeľu, 10.8.2014 sa odohralo prvé kolo sezóny 2014/2015.

V III.A triede sa A-mužstvo stretlo doma s Ličartovcami. Od začiatku sa hral vyrovnaný duel, no viac gólových šancí mali hostia ked viackrát nastrelili konštrukciu brány. Naopak na domácej strane lob M. Kmeca skončil vedľa ľavej žrdky. V 31.minúte vystrelil spoza šestnástky Jurko a bolo 0:1. Do polčasu sa už nič vážnejšie neudialo. V druhom polčase sa opä ako prvý presadili hostia. V 64. minúte zvýšil na 0:2 Matúš Pankievič. No o tri minúty neskor po peknej kombinačnej akcii na jeden dotyk znížil na 1:2 J. Seman. 5 minút pred koncom stretnutia dostal druhú žltú kartu Aleš Jílek a bol vylúčený. Za následnú inzultáciu rozhodcu Petka bol zápas predčasne ukončený.

Všetko malo dohru vo štvrtok na disciplinárnej komisii. Tá rozhodla nasledovne:

Aleš Jílek, pozastavenie činnosti na jeden zápas + 1 mesiac po odpykaní trestu +10 Eur.