Návrat k nedeli

03.10.2014 10:39

Po dôležitej výhre proti Dulovej Vsi sa v 8. kole naše A-mužstvo predstavilo v Chmeľove. Tí majú ambície na postup do II. triedy.

No už v 9. minúte stretnutia poslal rozhodca do šatne po červenej karte domáceho hráča. Chmeľov to nevzdal a do polčasu udržal bezgólový výsledok aj ked vyložené šance nemal ani jeden tím. V druhom polčase sa hral tvrdý futbal, dôsledkom čoho bolo 8 žltých a 2 červené karty. Avšak v 55. minúte strelou spoza pokutového územia poslal do vedenia domácich J. Bakalar. Naši sa snažili vyrovnať ale jedinú vyloženú šancu zahodil A. Jílek ked z piatich metrov prehlavičkoval bránu Chmeľova. V 86. minúte sa po druhej žltej karte nechal vylúčiť D.Chromek ktorý bude Tulčíku chýbať pri domácom zápase s Rokycanmi.

Chmeľov si tak pripísal po vhre 1:0 dôležité 3 body.  V tabuľke sú na 3 mieste so ziskom 19 bodov. Naši naopak klesli na 9. priečku ked získali 9 bodov. No v nasledujúcich zápasoch sa postavia proti súperom zo spodnej časti tabuľky. Najbližšie proti spomínaných Rokycanom v nedeľu, 5.10.2014 o 14:30 .

Dorastenci nastúpili v susednej Demjate kde iba s 9 hráčmi v oslabenom zložení prehrali vysoko 13:0. V nedeľu sa predstavia o 11:45 proti Š. Dravciam.

Žiaci mali voľno, no v sobotu hostia silnú Demjatu.