Muži predĺžili sériu bez prehry. Žiaci v poslednom domácom zápase s výhrou

26.05.2015 14:42

Muži v nedeľu privítali Ruskú Novú Ves a po nečakane vysokej výhre 5:1 predĺžili sériu bez prehry na 3 zápasy, pričom z posledných piatich zápasov prehrali iba raz.

Asi 70 divákov videlo aj tak prvý gól v sieti domácich ked sa po štandardke presadil hlavou hosťujúci Stanislav Seman. O 10 minút bol v pokutovom území sfaulovaný Chromek a Martin Tomaščík sa z 11m nemýlil a vyrovnal na 1:1. Domácim polčasová prestávka pomohla a už v 48. minúte sa po akcii M. Kmeca gólovo presadil Šimon Rákoš. Upokojujúci gól na 3:1 prišiel v 73. minúte keď po peknom centri Pastyrčáka prekonal brankára hostí Chromek. Zápas sa už prakticky dohrával. Päť minút pred koncom poslal Pastyrčák centrovanú loptu do šestnástky a Ján Kmec prekonal brankára a zvýšil na 4:1. V 88. minúte poslal Jaro Seman do vyloženej príležitosti Chromeka a ten svojim druhý gólom upravil na konečných 5:1.  VIDEO zo zápasu nájdete nižšie !!!

V nasledujúcom kole sa Tulčík predstaví u nováčika TJ Drienovská Nova Ves už o 10:30 !!

Žiaci v poslednom domácom zápase zdolali Jakubovany 4:1 a pred posledným zápasom už takmer s istotou skončia na konečnom treťom mieste. Hetrikom sa blysol Martin Kniš a jeden gól pridal Erik Pažin

ZOSTRIH GÓLOV ZO ZÁPASU PROTI RNV !!! KLIKNITE TU !!!