III.A trieda TJ Tulčík 2:1 Rokycany

01.10.2013 20:20

V nedeľu, 29.9.2013 sa naše A-mužstvo predstavilo na domácej pôde s tabuľkovým susedom z Rokycan.

Miernym favoritom zápasu boli naši. Už v úvode zápasu to potvrdili gólom nášho najlepšieho strelca Aleša Jíleka, ktorý si pripísal už piaty gól a otvoril skóre na 1:0. Do polčasu to bol vyrovnaný futbal so streleckými pokusmi na oboch stranách. Dve minúty pred koncom prvého polčasu útočník hostí Mihaľ gólom "do šatne" vyrovnal na 1:1. V druhom polčase to dlho vyzeralo, že si tímy rozdelia body. No v 87. minúte exportnou strelou z priameho kopu zariadil výhru domácich M. Tomaščík, ktorý si pripísal len prvý gól v sezóne. Naši si tak pripísali dalšie 3 body a posunuli na tak na 8. priečku. V ďalšom kole sa naši predstavia v Sedliciach, ktoré su pred nami iba o jeden bod.

M. Tomaščík zariadil 3 body strelou z priameho kopu.