III.A trieda muži 7.kolo: Ličartovce 5:2 TJ Tulčík

23.09.2013 19:36

Po dvoch trojbodových zápisoch za sebou sa naše A-mužstvo predstavilo proti Ličartovciam. Hralo sa v nedeľu, 22.9.2013 v Drienovskej Novej Vsi.

Naši s kompletným kádrom držali stav 0:0 len do 23. minúty ked prekonal nášho brankára Buzogaň. O necelých desať minút domáci zvýšili vedenie na 2:0 strelou Horňáka. Naši tak odchádzali do šatní so sklopenými hlavami. Na začiatku druhého polčasu po chybách v obrane v rozmedzí 10 minút inkasovali dalšie dva góly. Tulčík dokázal streliť gól a skorigovať výsledok až v 71. zásluhou Ľ. Juska. No o 10. minút Buzogaň svojim druhým gólom upravil na 5:1. Konečnú podobu výsledku dal dve minúty pred koncom striedajúci Vavrek.

A. Jílek, najlepší strelec A-mužstva

Tulčík tak v tabuľke ostal po 7. kole na deviatej priečke s ôsmimi bodmi.

V ďalšom kole narazí Tulčík na Rokycany, ktoré prekvapivo zdolali Dulovu Ves 2:1.