III.A trieda muži 16. kolo: TJ Tulčík 5:1 Víťaz

07.04.2014 20:08

V nedeľu, 6.4.2014 odohralo A-mužstvo prvý majstrovský zápas v roku 2014. Doma hostili Víťaz.

Od úvodných minút to vyzeralo na vyrovnaný zápas. Prvé šance prišli na oboch stranách z priamych kopov, no neúspešne. Na prvý gól si počkali diváci do 18. minúty. Nepodarený center J. Semana nakoniec prekvapil brankára a bolo 1:0. Tulčík tlačil súpera a prišli dalšie góly. V 32. minúte našiel Vavrek pekným pasom Martina Kmeca, ktorý preloboval brankára a bolo 2:0. Hostia sa nestihli spamätať z druhého inkasovaného gólu a o minútu neskôr zvýšil na 3:0 strelou zo šestnástky druhýkrát Seman. Do prestávky sa domáci tešili ešte raz, keď po centrovanej lopte hlavou zvýšil na 4:0 Martin Kmec.

Druhý polčas domáci nechali súpera hrať a hosťujúci Ondra to využil a znížil na 4:1. Domáci si vypracovali šance, ktoré nepremenili, no 3 minúty pred koncom zápasu Kmec zavŕšil svoj hetrik a stanovil výsledok na 5:1. Naši tak oplatili prehru z jesene, keď vo Víťazi prehrali 2:1. V ďalšom kole Tulčík opäť odohrá zápas doma, kde privíta Sokol Hrabkov.