III.A trieda - 2.kolo: TJ Tulčík - TJ Šar. Bohdanovce

18.08.2013 18:30

V nedeľu, 18.8.2013 sa naše A-mužstvo predstavilo prvýkrát na domácej pôde, kde hostili Šar. Bohdanovce.

Už v 5. minúte otvoril skóre z priameho kopu A. Jílek. Po góle ožili hostia, no brankár Mikloš domácich viac krát podržal. V 27. minúte po chybe v obrane už nestačil na strelu hosťujúceho kapitána, 1:1. Hostia tlačili domácich až do polčasu, ale výsledok nezmenili. Hneď 3. minúty po polčase opäť kapitán hostí prekonal domáceho brankára. Domáci si ani v druhom polčase nevytvorili gólové šance a tak hostia v 60. minúte udreli znovu a zvýšili na 1:3. V 65. minúte sa neujala ani strela Semana z priameho kopu. Do konca zápasu mali pod kontrolou loptu hostia a tak v 83. a 85. minúte stanovili skóre na konečných 1:5

Zostava: M. Mikloš - T. Mikloš, J. Marcin, J. Seman, S. Eliáš ( M. Macko ) - A. Onderišin, S. Lipka ( J. Vojtek ), A. Jílek, Š. Vojtek - O. Jusko, J. Kmec