Gólová nádielka Hrabkovu + VIDEO !

09.06.2015 10:42

V prvú júnovú nedeľu sa A-mužstvo predstavilo poslednýkrát v sezóne na domácom ihrisku. Rozlúčka to bola teda veľkolepá. Oslabenému Hrabkovu ktorý nastúpil iba s 10 hráčmi nadelili naši 15 gólov !!!

Do 20.minúty bolo rozhodnuté kto si odnesie 3 body. Postupne sa presadili Lipka, Rákoš a dvakrát Chromek. 3 minúty nato Lipka druhýkrát prekonal brankára. V 31. min pridal svoj druhý gól Rákoš. Do polčasu sa ešte presadil Pastyrčák a hetrik završil Lipka. V druhom polčase sa na bránu hostí valila jedna strela za druhou. Gólovo sa presadil najprv Martin Kmec. O päť minút nato aj striedajúci Valiček. V 67. minúte pridal Kmec svoj druhý gól. 15 minút pred koncom sa do listiny strelcov zapísal aj Martin Tomaščík. Po nom pridal gól striedajúci Jílek. Minútu pred koncom pridal Tomaščík svoj druhý gól a v 90. minúte spečatil výsledok svojim tretím gólom Chromek.

Do listiny strelcov sa zapísalo až osem hráčov: Chromek 3, Lipka 3, Kmec 2, Tomaščík 2, Rákoš 2, Valiček, Jílek, Pastyrčák.

Výsledok 15:0 je najvyšším v tejto sezóne vo všetkých súťažiach dospelých riadenými ObFZ Prešov.