Dušičkový víkend

06.11.2013 14:36

Cez víkend sa odohrali v Tulčíku 2 stretnutia. Kedže dorast svoju jesennú časť ukončil už skôr, hrali žiaci a áčko.

Žiaci mali pred sebou predohrávku jarnej časti proti Pušovciam. Vo svojom poslednom zápase dokázali bodovať keď remizovali 1:1. V 50. minúte naši gólom Erika Pažina viedli 1:0. No 5 min. pred koncom hostia vyrovnali na konečných 1:1. Žiaci sa tak po jesennej časti umiestnili na 9. mieste.

Tabuľka II.D triedy žiakov

A- mužstvo v nedeľu odohralo posledné kolo jesene doma proti vedúcemu Chmeľovu. Po polhodine hry viedli hostia, ked sa presadil Talian. Až do záverečných minút to vyzeralo tak, že líder si zoberie 3 body. V 90. minúte sa však našim podarilo vyrovnať zásluhou M. Kmeca.

Info zo zápasu nájdete TU

V nedeľu 10.11.2013 o 10:30 odohraje A-mužstvo predohrávku proti Ruskej Novej Vsi na domácom ihrisku.