Ďalšie vysoké víťazstvo !

14.04.2014 16:25

V druhú aprílovú nedeľu sa A-mužstvo predstavilo opäť doma, kde privítali posledný Hrabkov.

Od začiatku zápasu bolo jasné, že zápas majú v rukách domáci. Skóre otvoril v 14. minúte Tomaščík. Po ňom sa dvakrát presadil Braňo Pastyrčák. Do konca prvého polčasu sa stihol presadiť aj J. Kmec. V druhom polčase domáci pokračovali v prvopolčasovom tempe. Najprv v 64. minúte skompletizoval hetrik Pastyrčák. Hostia znížili na 5:1 po vl. góle Tomaščíka. V posledných minútach sa domáci presadili ešte dvakrát. V 88. minúte strelil gól Ondrej Jusko a o minútu neskôr aj Aleš Jílek.

Po 90. minútach tak bol výsledok vysoký 7:1.

A- mužstvo tak odšatrtovalo jarnú časť na výbornú. Po výhrach 5:1 a 7:1 si tak v ďalšom kole oddýchne keďže Radatice odhlásili svoje mužstvo zo súťaže.

Žiaci v sobotu zdolali Záhradné 2:0. Gólovo sa presadili Erik Macko a Norbert Staško.

Detaily zápasov nájdete TU !  Tulčík 2:0 Záhradné     Tulčík 7:1 Hrabkov