Cez víkend bez bodu...

13.05.2014 19:57

Cez upršaný víkend sa našim futbalistom nepodarilo získať ani bod !!

A- mužstvo cestovalo do Rokycan. Po bleskovom góle Martina Kmeca už v prvej minúte sa zdalo, že si naši odnesú domov 3 body. Ale nestalo sa tak. V 29. minúte fauloval v pokutovom území Jusko a z nariadeného pokutového kopu sa nemýlil domáci Bely. Bez kapitána Braňa Pastyrčáka, ktorý sedel iba na lavičke sa naši nevedeli výraznejšie presadiť. V 75. minúte po vylúčení Sebastiána Lipku zahrávali Rokycany další pokutový kop a presadil sa znova Bely. Všetky tri body tak ostali v Rokycanoch. 18.5.2014 tak naši privítajú doma Sedlice, ktoré sú o 2 priečky v tabuľke vyššie.

Dorast, ktorý sa v jari ešte gólovo nepresadil cestoval do Záhradného. Naši nastúpili iba v desiatich, no zo začiatku to vyzeralo na vyrovnaný súboj. Aj keď domáci zásluhou Stacha skórovali už v úvodnej minúte. Naši hrozili z protiútokov, no gól v prvom polčase nestrelili. V druhom polčase to už bolo v réžii domácich. V 75.minúte skompletizoval hetrik Stach. Minútu nato sa naši presadili zásluhou Kačmára. 10 minút pred koncom pridal Stach ešte jeden gól a stanovil výsledok na 5:1. V sobotu naši hostia Uzovce o 15:00 .

Žiaci sa v jari dočkali aj viacerých výhier a strelili 17 gólov. V sobotu privítali doma druhé Gregorovce. Tie sú po Ostrovanoch najlepší v počte strelených gólov. Hostia vyhrali 1:5. Jediný gól našich strelil Jaroslav Macko. V ďalšom kole privítajú v derby v jari silnú Demjatu.