Body získali len žiaci....

05.09.2014 13:28

Cez víkend 27. - 28.8 odohrali naše mužstvá vo svojich triedach dalšie kolo. Bohužiaľ, bodovali len žiaci po výhre 2:1 s Uzovcami.

Pod vedením Mi. Kovaľa sa žiaci predstavili prvýkrát doma a to v druhom kole proti Uzovciam. Už v 3. minúte sa dostali do vedenia domáci po góle Martina Kniša. Hostia dokázali znížiť v poslednej minúte prvého polčasu na 1:1. V druhom polčase, v ktorom padli až 2 červené karty (P. Kostelník

- Tulčík, M. Krompaský - Uzovce) sa gólovo presadil Erik Macko. Ten svojim druhým gólom v sezóne zariadil výhru 2:1. Naši žiaci sú tak po dvoch kolách na čele tabuľky II.D triedy so 6 bodmi a skóre 5:2. V treťom kole nastúpia naši v Pušovciach už v piatok, 5.9.2014 o 16:00 hod. Viac info zo zápasu nájdete TU.

Dorastenci tiež pod vedením nového trénere R. Kostelníka nastúpili v nedeľu doma proti Víťazu. Po prehre vo Fričovciach tak naši čakali na prvé body. Avšak v 27. minúte inkasovali a  bolo 0:1. Hneď o minútu nato znížil na 1:1 Š. Gernát. Do púolčasu sa ešte zo štandardky presadil D. Čech a upravil na 1:2. Po polčase sa dvoma gólmi dostali hostia už do trojgólového vedenia. Naši dokázali už len znížiť gólmi Petra a Kniša na 3:4. Po dvoch kolách je tak dorast zatiaľ bez bodu. V sobotu 6.9. cestuje do Š. Sokoloviec. Viac info zo zápasu TU

A - mužstvo po sérii troch domácich zápasov a so 6 bodmi prvýkrát hralo vonku. A to v Š. Bohdanovciach. Domáci po troch výhrach chceli predlžiť sériu o dalšie víťazstvo. To sa im od úvadu darilo a po polčase vyhrávali už 3:0. Po polčase tomu nebolo inak a domáci kontrolovali hru a pridali ďalšie 2 góly. Za zmienku stojí, že na zápas nenastúpili M. Kmec, Jílek, Vavrek a Mackanič. V nasledujúcom kole privítame zatiaľ bezchybné Lemešany. Viac info zo zápasu v Bohdanovciach TU