Body len pre žiakov...

29.04.2014 19:38

Cez uplynulý víkend dokázali všetky naše mužstvá (A, dorast, žiaci) získať len 3 body. Všetky tri zariadili výhrou doma nad Jakubovanmi žiaci, ktorý vyhrali 6:1.

 

A-mužtvo cestovalo do Lemešian, ktoré malo náskok pred našimi len 4 body. Lenže na domácej pôde zdolali našich pomerne ľahko a vysokým výsledokm 6:3. O góly našich sa postarali Martin Kmec, Braňo Pasyrčák a Martin Tomaščík. Áčko je tak s 19 bodmi na 10 mieste. V ďalšom kole privítame doma lídra z Ličartoviec. 

 

Dorast sa prvýkrát predstavil vonku v Širokom. Domáci prakticky nepustili zverencov J. Ščecinu ado vyložených šancí a vyhrali 5:0. Po odchode kapitána  Mackaniča sa našim dorastencom príliš nedarí. V prvom jarnom kole totiž prehrali doma 0:9 .V sobotu ich čaká Víťaz.

 

Žiaci v sobotu privítali doma posledné Jakubovany. Po nešťastnej prehre v Lipníkoch, kde prehrali gólom z poslednej minúty si chceli napraviť chuť. V zostave ich bolo len 9 no dokázali vyhrať vysoko 6:1. O góly sa postarali Erik Macko, Dávid Eliáš dvakrát a hetrik strelil Jaro Macko. V sobotu na žiaci predstavia v Chmeľove. V tsbuľke sú naši na 9 mieste so 14 bodmi.

 

Detaily zo zápasov nájdete na stránke www.futbalnet.sk alebo v sekciách jednotlivých mužstiev.