Body len pre "áčko"

13.10.2013 18:37

Cez víkend opäť odohrali svoje stretnutia všetky kategórie. Body však získali len najstarší.

Žiaci privítali doma Terňu. Po polčase bolo skóre 0:0. Aj v druhom polčase to vyzeralo že body sa rozdelia, no 10 minút do konca strelili hostia 2 góly a zvíťazili 0:2. V tabuľke sú tak naši na 9. mieste.

Dorast sa predstavil u nováčika v II.B triede v Š. Dravciach. Po 15 minútach hry vyhrávali domáci 1:0. Naši v plnej zostave nedokázali vyrovanať. V druhom polčase rozhodli o výhre domáci dvomi gólmi v 52. a 54. minúte. Dorastenci tak ostali v tabuľke na predposlednom mieste. Zostavy a info zo zápasu TU

Muži chceli po prehre v Sedliciach poskočiť v tabuľke vyššie. V nedeľu privítali doma Kokošovce. V prvom polčase naši doslova rozbrali hostí ked nastrielali súperovi 5 gólov a nedostali ani jeden. Po polčase bol tak stav 5:0. V druhom polčase sa už len dohrávalo a hostia dokázali už len skorigovať na konečných 5:1. A- mužstvo má momentálne v tabuľke 14 bodov a je na 8. mieste. Zostavy nájdete už čoskoro TU