Áčko opäť víťazne, prvé zápasy dorastu a žiakov...

28.08.2014 09:48

Uplynulý víkend odohrali stretnutia všetky tri naše mužstvá. A-mužstvo v 3. kole opäť doma privítalo ŠK Sedlice. Dorast v prvom kole išiel do Fričoviec a žiaci do neďalekej Terne.

Po vysokej výhre s Kokošovcami muži hostili zatiaľ nezdolané Sedlice. Už v 9. minúte hostia otvorili skóre po priamom kope kapitána Huňadyho. V 28. minúte vyrovnal M. Tomaščík, keď lopta po jeho rohovom kope skončila v bráne. Do polčasu odchádzali tímy do šatne s remízou. V druhom polčase naši v rozpätí 10 minút otočili skóre na 3:1. Najprv skóroval Chromek keď jeho lob skončil v bránke a po ňom z pokutového kopu zvýšil na 3:1 Pastyrčák. Tri minúty pred koncom stretnutia znížil na 3:2 Rendoš, no Tulčík to už dokázal ubrániť a pripísal si dalšie 3 body. Vo 4. kole už A-mužstvo cestuje do Š. Bohdanoviec.

Dorastenci naastúpili na prvý zápas v novej sezóne. Hneď v úvode cestovali do Fričoviec. Domáci boli futbalovejší a vyhrali jednoznačne 4:0. V druhom kole privítame doma Víťaz.

Žiaci nastúpili tiež v prvom kole pod novým trénerom Milošom Kovaľom v Terni. Po sympatickom výkone si nakoniec odniesli všetky tri body keď zdolali domácich 1:3. Gólovo sa presadili Erik Macko, Jaro Macko a Erik Pažin. V  sobotu hostíme doma Uzovce