Áčko doma zatiaľ neporazené..

05.05.2014 15:29

Cez víkend odohrali opäť všetky tri naš mužstvá zápasy vo svojich súťažiach.

Žiaci cestovali v sobotu, 3.5.2014 do Chmeľova. Po minulotýždnovej výhre 6:1 v pripísali ďalšiu vysokú výhru. V Chmeľove vyhrali 2:5 ! Gól zaznamenal autor minulotýždňového hetriku Jaro Macko. Ďalšie štyri góly strelil Erik Macko. Ten v jari strelil už 8 gólov !! Žiakom sa v jari darí. Z piatich zápasoch vyhrali 3 a pripísali si aj 2 prehry so skóre 16:11. V tabuľke sú na 9. mieste so 17 bodmi.

Dorast sa predstavil vo svojom treťom zápase v rámci II.B triedy v jari. Doma privítal Víťaz. Našim dorastencom sa opäť nepodarilo streliť ani jeden gól a prehrali vysoko 0:6. V jari tak prehrali všetky zápasy so skóre 0:20 ! V nedeľu, 11.5.2014 naši odohrajú derby v Záhradom, s ktorým majú svoju jedinú výhru v sezóne.

A-mužstvo po vysokej prehre 6:3 v Lemešanoch hostilo doma lídra z Ličartoviec, čo sľubovalo kvalitný zápas. Ličartovce majú na svojom konte 50 gólov, čo je najviac z III.A triedy. No streliť gól sa im nepodarilo tak skoro. V 70. minúte poslal domácich do vedenia 1:0 Pastyrčák. Črtalo sa tak prekvapenie kola. V 82. minúte schladil domácich  Stašík, ktorý vyrovnal na 1:1, a stanovil tak konečné skóre. Naši tak na domácej pôde opäť neprehrali a Ličartovce si odniesli iba bod ! V 21. kole naši cestujú do Rokycian. V tabuľke sme na 10. mieste s 20 bodmi.