Áčko aj žiaci si pripísali 3 body

28.04.2015 10:13

Uplynulý víkend bol pre obe naše tímy úspešný. Žiaci vyhrali v Chmeľove, naopak dospelí doma s Tj Ovčie.

A-mužstvo po troch jarných prehrách potrebovalo konečne vyhrať, kedže sme hostili súpera z konca tabuľky Ovčie. Hostia prišli iba s desiatimi hráčmi. Už v 10. minúte tak otvoril skóre po peknej akcií Š. Vojtek ktorý strelil svoj prvý gól v sezóne. O 12. minút sa ocitol sám pred brankárom Chromek a zvýšil na 2:0. Naši mali do polčasu ešte pár vyložených gólových šancí no nedokázali sa presadiť. V 33.minúte stiahol v gólovej šanci Jíleka hosťujúci stopér a R Mikloško ukázal červenú kartu. V druhom polčase rozhodca odpískal po jasných fauloch až 2 pokutové kopy pre Tulčík v rozmedzí 5 minút. Gólovo sa presadili Jílek a Ondrej Jusko. Po zraneniach hostí klesol počet hráčov pod 7 a tak sa zápas predčasne ukončil. Výsledok 4:0 zostal v platnosti. VIDEO s gólmi si môžete pozrieť TU. Odkaz s videom je dole !!

Žiaci po ťažkom zápase s Pušovcami (2:2) cestovali do Chmeľove kde prehrávali 1:0 ale dokázali otočiť skóre a zvíťazili 1:2 po góloch Eliáša a Petrilu.